Mój koszyk

Mini Cart

Blog
Gala Finałowa Miss Polski 2015
Przez wybieg usypany kwiatami... Na ten pokaz czekały miliony widzów POLSATU! Finalistki Konkursu Miss Polski w sukniach ślubnych projektu Violi Piekut. Do świata magii przeniosły nas nie tylko finalistki... Utwór All Of You do pokazu zaśpiewali na żywo: Malwina Kalińska i Sławek Uniatowski, fortepian: Marcin Urban.
Czytaj dalejGala Finałowa Miss Polski 2015
Fashion Week Łódź 13.11.2015
Od wielu lat kojarzona z modą ślubną i wieczorową. Zawsze niesztampowa, zawsze do bólu perfekcyjna. Wymagająca wobec siebie i jeszcze bardziej wymagająca wobec tego, co robi. W 2015 roku jej definicja mody zatoczyła nowe kręgi. Linia CASUAL ujrzała światło dzienne i stanowczym krokiem wkroczyła na wybieg DESIGNER AVENUE podczas FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND.
Czytaj dalejFashion Week Łódź 13.11.2015
Wedding Show 25.10.2015
Premierowy pokaz kolekcji Violi Piekut odbył się w ramach 2. Edycji Wedding Show Powiedzmy Tak. Zgodnie z dewizą organizatorów wydarzenia, pokaz Violi Piekut był wyjątkowym przedstawieniem, zorganizowanym również po to, by zainspirować wszystkich gości, a zwłaszcza przyszłych małżonków.
Czytaj dalejWedding Show 25.10.2015
Otwarcie nowego Atelier Violi Piekut na Pradze!
Na oficjalnym otwarciu Atelier przy ul. Okrzei 35, licznie zgromadzili się przedstawiciele świata mediów, mody, oddani wielbiciele Jej talentu. Oczy wszystkich skupione były przede wszystkim na pokazie premierowej kolekcji dziennej Violi Piekut.
Czytaj dalejOtwarcie nowego Atelier Violi Piekut na Pradze!

Elementy 25 do 28 28 całkowita

Pokaż na stronę