THE LOOK OF THE YEARKatarzyna Trela i Fabian Kosiński to zwycięzcy kolejnej, polskiej edycji prestiżowego konkursu modelingowego The Look Of The Year. Finał odbył się w designerskich wnętrzach obiektu Monopolis w Łodzi, gdzie mogliśmy podziwiać prezentację 16 uczestników konkursu.Wśród projektantów, którzy podczas tego wieczoru, zaprezentowali swoje kolekcje byli m.in. Mariusz Przybylski, Lidia Kalita i Viola Piekut. Każde z nich miało też dodatkową funkcję. Jaką? Swoją obecnością wsparli obrady jury, a to nie było łatwym zadaniem. Poziom był bardzo wyrównany, a kanony piękna zmieniające się w czasie… Pewne jest, że zwycięzcy polskiej edycji będą reprezentować nasz kraj w światowej edycji konkursu The Look Of The Year 2022.

Co na ten wieczór przygotowała Viola Piekut?

Projektantka na nowo zdefiniowała elegancje i nadała jej wyraziste kolory. W kulminacyjnym momencie wieczoru, finalistki Konkursu THE LOOK OF THE YEAR zaprezentowały się w zjawiskowych kreacjach wieczorowych, w najmodniejszych kolorach sezonu. Pokaz otworzyła jedwabna suknia w kolorze fioletowym, która to symbolizowała odwagę i siłę tych młodych kobiet.

„Dzisiejszego wieczoru zobaczymy pokaz sukien wieczorowych. Nie będzie to jednak elegancja w wymiarze BLACK. Chcę tym samym pokazać Państwu, że wielkie wyjście może mieć też kolor. Jeśli sami nie wdrożymy go do życia, nikt za nas tego nie zrobi. Sądzę, że dziś to bardzo ważne!’’ - Viola Piekut


Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i organizatorom wydarzenia. Wierzymy, że to dopiero początek wspaniałej przygody w wielobarwnym świecie mody. Życzymy determinacji, świadomości siebie, swoich wartości i marzeń. Te ostatnie potrafią wznieść nas bardzo wysoko. Już teraz mocno trzymamy kciuki i do zobaczenia za rok!