Mój koszyk

Mini Cart

FAQ
JAKA ROZMIARÓWKA?
Suknie są na ekspozycji w standartowych rozmiarach zazwyczaj od 36 do 40, kilka modeli w rozmiarze 42. Zamówione suknie szyte sa na wymiar klientki.
ZAMÓWIENIE
Przy zamówieniu sukni jest pobierany zadatek w wysokości 1000 zl-1500 zl. Suknie są szyte na wymiar klientki z uwzględnieniem ewentualnych zmian. Czas oczekiwania od 3-5 miesięcy w zależności od dostepności tkanin i daty ślubu (szczyt sezonu...). W "skrajnych" sytuacjach jestesmy w stanie wyjatkowo przyjąć zamówienie i uszyć suknie w znacznie krótszym czasie.
CZY KONIECZNE JEST UMÓWIENIE SPOTKANIA?
Dla Państwa komfortu zalecamy wcześniejsze umówienie się na spotkanie. Tylko wówczas nasz personel może zagwarantować każdej z Pań indywidualną obsługę i profesjonalne doradztwo (usługa bezpłatna).
NA ILE WCZEŚNIEJ PRZED DATĄ ŚLUBU POWINNO ODBYĆ SIĘ PIERWSZE SPOTKANIE?
Rekomendujemy czas ok. 5-6 miesięcy przed datą ślubu.
PIERWSZE SPOTKANIE I CO DALEJ?
Od momentu, w którym zapada decyzja co do wyboru dzielą Państwa jeszcze 2 spotkania, czyli pierwsza i druga miara. Dopiero po nich następuje moment odbioru.
CZY MOŻLIWE SĄ MODYFIKACJE KONKRETNEGO MODELU?
Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do klienta, stąd w wielu przypadkach decydujemy się na drobne modyfikacje konkretnego modelu. Nie godzimy się jednak na odszywanie projektów innych niż te, które wywodzą się z naszej pracowni.