L'OFFICIEL

Świat napędzają dzisiaj marzenia… Która z nas nie oglądała w dzieciństwie bajek, wyobrażając przy tym siebie w pięknych wnętrzach, wytwornych sukniach, pełnej beztrosce i spełniających się marzeniach.

Na jeden dzień stworzyliśmy własną interpretację współczesnej księżniczki - Kobiety pewnej siebie, pięknej, nonszalanckiej, szalonej, znającej swoją wartość i miejsce na świecie. Przez ten jeden dzień można było nam wszystko. Sesja autorstwa Marty Machej, która powstała w pałacu jest tajemnicza, magiczna, ale w tym wszystkim bardzo prawdziwa. Gdyby Alicja… też była prawdziwa, to pewnie byłaby właśnie taka!

       

     

       

Tymi zdjęciami chcieliśmy Wam przypomnieć, że moc, zmysłowość i szaleństwo jest w każdej Kobiecie. I choć nie mieszkamy na co dzień w zamku, to może czasem warto się tak właśnie poczuć? Może wystarczy raz na jakiś czas zamknąć oczy i dać się ponieść emocjom. Może do tego wystarczy piękna suknia, pomalowane usta albo po prostu chwila czasu dla siebie.

                                                                                                                                        
 

Zostawiamy Was z sesją docenioną i opublikowaną przez jeden z najbardziej cenionych tytułów w świecie mody - L'Officiel z Litwy i zapraszamy Was do magicznego świata. Brawa dla wszystkich autorów tej magii.

Photographer: Marta Machej

Stylist: Konrad Szymczak

MUA & Hair: Kasia Brzezińska

Models: Paulina Frankowska / X Management

Set designer: Kate Banach

Photographer's Assitant: Kamila Staniszewska

Place: Pałac Mała Wieś

Dress: Viola Piekut

Shoes: Baldowski, Stave Madden

Earrings: Galeria 32 | Adam Leja