23 października 2018 był dla Violi Piekut wielkim dniem! To właśnie wtedy odbył się niezwykły pokaz nowej kolekcji w hotelu Raffles Europejski w Warszawie. Viola zaprezentowała swoją kolejne niezwykłe projekty, w których dominowała biel.

Kolekcji prezentowanej na pokazie nie przypadkiem przyświecało hasło JUST WOMEN. Propozycje Violi Piekut w sposób szczególny pokazały piękno kobiety w jej różnych obliczach. Siła i bezkompromisowość połączyły się z tym, co delikatne, ulotne i lekkie. Kolory niczym magia przenikały się ze sobą bez najdrobniejszej przypadkowości. Dominowały zjawiskowe beże, złoto, zaskakująca mięta i chłodny odcień przydymionego błękitu. Wszystkie łączyło jedno: nietuzinkowość i zachwyt. Misterne detale nie tylko zachwycały, ale wręcz onieśmielały. To one pokazały kunszt projektantki i czas, który włożyła w przygotowanie prezentowanego dzieła. Siła znalazła tu odzwierciedlenie w asymetrycznie skrojonych garniturach, zmysłowość w zwiewnych sukniach z dodatkiem modnych w tym sezonie piór, zaś temperament w stylizacjach odważnie odsłaniających długie nogi modelek. Na pokazie nie zabrakło też charakterystycznej dla marki, bezkonkurencyjnej linii ślubnej. Nowoczesność i klasyka, prostota i szyk - kontrasty te uczyniły ją absolutnym zjawiskiem tego wyjątkowego wieczoru.

Piękne modelki, a wśród nich znane ze światowych wybiegów Alicja Tubilewicz i Alicja JAY Jankowska otworzyły i zamknęły pokaz w najpiękniejszym z możliwych stylu. Wyjątkowemu wieczorowi, jak się można było spodziewać, towarzyszyła muzyka wykonana na żywo przez zaprzyjaźnioną marce wokalistykę Sylwię Grzeszczak.

Na wtorkowym pokazie Violi Piekut pojawiło się wiele najpopularniejszych gwiazd i celebrytek. Każda z nich dołożyła wszelkich starań, żeby wyglądać jak najlepiej. Wśród gości znaleźć można było m.in: Grażynę Torbicką, Małgorzatę Kożuchowską, Ninę Terentiew, Anitę Sokołowską, Paulinę Krupińską, Klaudię Halejcio, Annę Lewandowską i wiele innych znakomitych osobistości.

Wieczór zakończył się nieustającymi brawami dla wzruszonej projektantki. W pełni zasłużonymi, bo piękno doganiało tu piękno, a zachwyt ścigał się z jakością!

Sukces Violi Piekut to symbioza kilku elementów: tytanicznej pracy, otwartości na ludzi i ogromnej pasji. Biorąc pod uwagę powyższe, można się było spodziewać, że Viola Piekut nie powie ostatniego słowa i pokaże, że moda to całe Jej życie. Tak się stało! Dzisiaj jest spełnioną projektantką, która z odwagą wychodzi naprzeciw codzienności i właśnie wypuściła na rynek swoją autorską kolekcję dzienną, wieczorową i ślubną. JUST WOMEN!

Nowa kolekcja 2019 już niebawem na stronie!