Wybór najpiękniejszej Polki 2021 roku za nami. W myśl zasady, że prawdziwe PIĘKNO to składowa wielu elementów, po raz kolejny zadbaliśmy o dopełnienie go wysublimowanymi stylizacjami z naszego atelier. Tegoroczne kandydatki do tytułu Miss Polski zaprezentowały się w dwóch, różnorodnych odsłonach. Zacznijmy od pierwszej z nich…

Prezentacja w sukniach wieczorowych to kulminacyjny moment wydarzenia, który przed telewizorami skupia miliony osób oczekujących na werdykt jury (dzięki Telewizji POLSAT ponownie było to możliwe). Suknie wieczorowe zaprojektowane przez Violę Piekut specjalnie na tę okazję, z założenia miały odpowiadać najmodniejszym, światowym trendom sezonu, ale miały też emanować dobrą energią, symbolizować siłę i odwagę młodych kobiet. Dokładnie tak samo jak kandydatki, które ją zaprezentowały.


Kolorystyka pokazu skupiona była na dwóch, dominujących i najmodniejszych kolorach. Były nimi: fuksja i pomarańcz. Oba absolutnie wyraziste, z powodzeniem funkcjonujące w pojedynkę, razem dodatkowo potęgujące efekt WOW. Jedwabie i błysk, w doborze tkanin zawsze pozostajemy wierni najwyższym zasadom. Jeśli zaś chodzi o krój, ten był różnorodny – tak samo jak różnorodne jesteśmy MY – kobiety. W kolekcji można było zobaczyć charakterystyczną dla projektantki zabawę asymetrią, dbałość o najmniejsze detale i to coś, co sprawiało, że pokaz ten dał się zapamiętać na długo!

 


Jest taki pokaz, na który w trakcie trwania Gali Miss Polski czekają chyba wszyscy – niezależnie od wieku czy płci… To pokaz sukien ślubnych. Tak było i w tym roku. Viola Piekut mimo trwającego wciąż lata, zaprezentowała już nową, premierową kolekcję ślubną na sezon 2023!Każdy projekt, tak precyzyjny i finezyjny w swoim wykonaniu, wniósł do pokazu niezwykłą wartość… a ta z muzyką na żywo w wykonaniu Sabiny Sago i Marcina Juszczyszyna, stała się dla widzów niezwykłą uczta dla wielu zmysłów.

Kolekcja trafiła już do atelier, a wszystkie przyszłe Panny Młode serdecznie zapraszamy na spotkanie ze swoimi marzeniami, bo tak chyba można nazwać zaprezentowane projekty…

Zapraszamy do kontaktu i umówienia pierwszego spotkania:

Atelier VIOLA PIEKUT

Al. Jana Pawła II 27, Warszawa

Tel. 732 27 27 27

 

Zdj. Seweryn Cieślik