DOUGLAS X VIOLA PIEKUT

Świat beauty zawsze był blisko mody, a moda blisko niego. A żeby jeszcze silniej podkreślić związek pomiędzy tymi uzupełniającymi się  światami marka Douglas Collection zaprosiła do współpracy projektantkę Violę Piekut, która zainspirowana kluczową kolorystyką kosmetyków tego sezonu, stworzyła dla wyjątkowych klientek perfumerii najmodniejszy dodatek tej wiosny!


„Kolory, które królują w tym sezonie to: candy pink, czyli róż w odcieniu gumy balonowej. To energia, pozytywne skojarzenia i coś, co przykuwa uwagę innych. Tak samo dzieje się w przypadku fioletu - dużo w nim dynamiki i tego, czegoś co wyróżnia nas z tłumu. To niecodzienny odcień, kiedyś poza kręgiem naszych zainteresowań, teraz wraca i to w jakim stylu! Na uwagę zasługuje też paleta odcieni słusznie porównywanych do galaktyki, czyli szarości oraz jasne i ciemne granaty. To one przenoszą nas w sferę marzeń i dodają odwagi do ich realizacji. Połączenie tych trzech kolorów w jeden to już absolutna magia!” – tak o kolorach dominujących w kolekcji kosmetyków Douglas Collection mówi Viola Piekut. To właśnie one stały się wyjściową do projektu wyjątkowej apaszki…


Najmodniejszy dodatek sezonu

Nic tak nie uzupełnia naszej stylizacji jak perfekcyjnie dobrane dodatki. Jednym z nich jest właśnie apaszka zaprojektowała dla Douglas Collection, która stanowi prezent dla wyjątkowych klientek perfumerii.

„Jesteśmy z marką Douglas spójni, a wręcz subtelnie się uzupełniamy! Jestem oczarowana ich nową linią produktową: ujęła wszystkie kolorystyczne kierunki w modzie, podąża za najświeższymi trendami, zachwyca formą, fenomenalnie (co najważniejsze) podkreśla nasze kobiece atuty. Zdecydowanie łączy nas piękno i to ono jest początkiem naszej wspaniałej przygody” – mówi projektantka. Oprócz nawiązania do najmodniejszych nurtów kolorystycznych, które można zobaczyć właśnie w nowej kolekcji do makijażu Douglas Collection, Viola Piekut wypełniła zaprojektowaną przez siebie apaszkę elementami pełnymi niezwykłych symboli. „Widzimy tu ważkę unoszącą się na otwartych skrzydłach, utalentowaną kobiecą dłoń i coś, co od zawsze kojarzone jest ze szczęściem” – opowiada Viola Piekut i dodaje, że w tym projekcie zawartych jest wiele pięknych wspomnień i historii wartych zapamiętania. Wszystko rzecz jasna w najlepszym smaku kobiecego designu.Jak nosić ten nowy, modowy obiekt pożądania? Klasycznie na szyi, ale nie tylko. „Uwielbiam, gdy apaszka w awangardowy sposób ozdabia nasze torebki, powiewa na naszych włosach czy chociażby podkreśla talię. Im ten sposób jest bardziej nieoczywisty tym lepiej!” – mówi Viola Piekut i namawia, by apaszkę przede wszystkim nosić, nosić i jeszcze raz nosić! „To jej sezon i wielki powrót do świata mody! Ujęta w naszej stylizacji świadczy o dużej świadomości i wyczuciu dobrego stylu. Każda Kobieta z apaszką ma nam dziś do powiedzenia bardzo dużo, uwielbiam spotykać je na ulicy. Wymieniamy się wówczas wymownym uśmiechem” - dodaje.