Mój koszyk

Mini Cart

Blog
Oficjalna sesja wizerunkowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2017
Najpiękniejsze Polki, bajkowa Rezydencja Miętowe Wzgórza i pastelowa odsłona specjalnej kolekcji sygnowanej logo VP...
Czytaj dalejOficjalna sesja wizerunkowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2017
Gala Finałowa Miss Polski 2016
All I Want For Christmas Is You... Grudniowa Gala Miss Polski 2016 nie mogła mieć innego otwarcia! Piękne kobiety, zjawiskowa kolekcja Violi Piekut, połyskujący, spadający śnieg i magiczna atmosfera nadchodzących świąt!
Czytaj dalejGala Finałowa Miss Polski 2016
Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem Zet Gdańsk
Świąteczny koncert kolęd TVP i Radia Zet odbył się w jednym z najpiękniejszych kościołów gdańskiej Starówki. Polscy artyści jak co roku wprowadzili gdańszczan w świąteczny nastrój podczas wspólnego śpiewania kolęd – tych bardziej znanych i tych nieco już zapomnianych…
Czytaj dalejCała Polska śpiewa kolędy z Radiem Zet Gdańsk
Gala Finałowa Miss Polski 2015
Przez wybieg usypany kwiatami... Na ten pokaz czekały miliony widzów POLSATU! Finalistki Konkursu Miss Polski w sukniach ślubnych projektu Violi Piekut. Do świata magii przeniosły nas nie tylko finalistki... Utwór All Of You do pokazu zaśpiewali na żywo: Malwina Kalińska i Sławek Uniatowski, fortepian: Marcin Urban.
Czytaj dalejGala Finałowa Miss Polski 2015
Fashion Week Łódź 13.11.2015
Od wielu lat kojarzona z modą ślubną i wieczorową. Zawsze niesztampowa, zawsze do bólu perfekcyjna. Wymagająca wobec siebie i jeszcze bardziej wymagająca wobec tego, co robi. W 2015 roku jej definicja mody zatoczyła nowe kręgi. Linia CASUAL ujrzała światło dzienne i stanowczym krokiem wkroczyła na wybieg DESIGNER AVENUE podczas FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND.
Czytaj dalejFashion Week Łódź 13.11.2015
Wedding Show 25.10.2015
Premierowy pokaz kolekcji Violi Piekut odbył się w ramach 2. Edycji Wedding Show Powiedzmy Tak. Zgodnie z dewizą organizatorów wydarzenia, pokaz Violi Piekut był wyjątkowym przedstawieniem, zorganizowanym również po to, by zainspirować wszystkich gości, a zwłaszcza przyszłych małżonków.
Czytaj dalejWedding Show 25.10.2015

Elementy 13 do 18 19 całkowita

Pokaż na stronę