Mój koszyk

Mini Cart

Blog
Gala Finałowa Miss Polski 2016
All I Want For Christmas Is You... Grudniowa Gala Miss Polski 2016 nie mogła mieć innego otwarcia! Piękne kobiety, zjawiskowa kolekcja Violi Piekut, połyskujący, spadający śnieg i magiczna atmosfera nadchodzących świąt!
Czytaj dalejGala Finałowa Miss Polski 2016
Cała Polska śpiewa kolędy z Radiem Zet Gdańsk
Świąteczny koncert kolęd TVP i Radia Zet odbył się w jednym z najpiękniejszych kościołów gdańskiej Starówki. Polscy artyści jak co roku wprowadzili gdańszczan w świąteczny nastrój podczas wspólnego śpiewania kolęd – tych bardziej znanych i tych nieco już zapomnianych…
Czytaj dalejCała Polska śpiewa kolędy z Radiem Zet Gdańsk
Gala Finałowa Miss Polski 2015
Przez wybieg usypany kwiatami... Na ten pokaz czekały miliony widzów POLSATU! Finalistki Konkursu Miss Polski w sukniach ślubnych projektu Violi Piekut. Do świata magii przeniosły nas nie tylko finalistki... Utwór All Of You do pokazu zaśpiewali na żywo: Malwina Kalińska i Sławek Uniatowski, fortepian: Marcin Urban.
Czytaj dalejGala Finałowa Miss Polski 2015
Fashion Week Łódź 13.11.2015
Od wielu lat kojarzona z modą ślubną i wieczorową. Zawsze niesztampowa, zawsze do bólu perfekcyjna. Wymagająca wobec siebie i jeszcze bardziej wymagająca wobec tego, co robi. W 2015 roku jej definicja mody zatoczyła nowe kręgi. Linia CASUAL ujrzała światło dzienne i stanowczym krokiem wkroczyła na wybieg DESIGNER AVENUE podczas FASHION PHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND.
Czytaj dalejFashion Week Łódź 13.11.2015
Wedding Show 25.10.2015
Premierowy pokaz kolekcji Violi Piekut odbył się w ramach 2. Edycji Wedding Show Powiedzmy Tak. Zgodnie z dewizą organizatorów wydarzenia, pokaz Violi Piekut był wyjątkowym przedstawieniem, zorganizowanym również po to, by zainspirować wszystkich gości, a zwłaszcza przyszłych małżonków.
Czytaj dalejWedding Show 25.10.2015
Otwarcie nowego Atelier Violi Piekut na Pradze!
Na oficjalnym otwarciu Atelier przy ul. Okrzei 35, licznie zgromadzili się przedstawiciele świata mediów, mody, oddani wielbiciele Jej talentu. Oczy wszystkich skupione były przede wszystkim na pokazie premierowej kolekcji dziennej Violi Piekut.
Czytaj dalejOtwarcie nowego Atelier Violi Piekut na Pradze!

Elementy 19 do 24 24 całkowita

Pokaż na stronę