TOP CHRISTMAS

       

Od zawsze mieliśmy słabość do tego magicznego okresu… Prószący śnieg, wyjątkowa atmosfera, zapach palących się świec, które poruszają wszystkie świąteczne zmysły. To absolutnie baśniowy czas i chyba nie ma osoby, która nie podzielałaby naszego zdania.

       

       

Pozwoliliśmy unieść się atmosferze nadchodzących świąt i sięgnąć tak wysoko, jak to tylko możliwe. Kiedy jak nie teraz? Nietuzinkowa kolekcja zaprojektowana przez Violę Piekut na świąteczno – noworoczny czas czekała na szczególną oprawę. Tak też się stało. Przed obiektywem znakomitej Marty Wojtal stanęły topowe modelki, które trzy dni wcześniej zmierzyły się w finale TOP MODEL: Dominika Wysocka i Nicole Akonchong.

       

       

Tym razem w absolutnie rodzinnej atmosferze, przy muzyce przywołującej najpiękniejsze wspomnienia, przenieśliśmy się gdzieś daleko – do bajki, do której i Was wkrótce zaprosimy. I choć praca na planie trwała do późnych godzin nocnych, a założenia scenograficzne stawiały przed nami pewne wyzwania, to powiemy Wam w ukryciu, że sesja ta mogłaby się nie kończyć. To była ogromna przyjemność, często połączona z możliwością bycia bardzo blisko najskrytszych marzeń z dzieciństwa… Zresztą sami zobaczycie!

       

       

Dominika, Nicole, jesteśmy z Was bardzo dumni! Obserwując Waszą pracę przed obiektywem, poznając Was od tzw. kulis, mogąc przy tym poznać Was odrobinę bliżej, wiemy jedno: to jest Wasz czas i jesteśmy przekonani, że dobrze go wykorzystacie. Ba, jesteśmy tego pewni!